RÝCHLA, SPOĽAHLIVÁ A BEZPEČNÁ PREPRAVA

V roku 1993 založil Ing. Štefan Starek rodinnú spoločnosť so zameraním na prepravu tovarov. Medzi prvých zákazníkov patrili miestne spoločnosti ako Panasonic Industrial Devices Slovakia s.r.o., HYDAC Electronic, s.r.o. a ZTS – LKT Trstená, a.s. Prvotné prepravy boli  zabezpečované iba tromi nákladnými vozidlami značky AVIA. Narastajúcim dopytom po komplexných logisticko – prepravných službách vystala požiadavka doplnenia firemného portfólia. Spoločnosť Ing. Stefan Starek sa tak flexibilne adaptovala na trhu rozšírením o ďalšie logistické možnosti.

Pod vizionárskym vedením Ing.Štefana Stareka prešla firma komplexnou transformáciou a v roku 2013 vstúpila na medzinárodný trh už ako STAREK Transport s.r.o.  a aktuálne patrí medzi  najväčšie  prepravné spoločnosti  v regióne Orava, ktorá zamestnáva v priemere 70 zamestnancov.

Sme firma s viac ako 20ročnými skúsenosťami. Poskytujeme komplexný servis medzinárodnej  dopravy, logistiky a zasielateľstva. Aj vďaka dlhoročným skúsenostiam a profesionalite dokážeme dosiahnuť maximálnu spokojnosť zákazníka.