Vytlačiť

Firma Autodprava Starek vznikla v roku 1993. Počas doterajšieho trvania si našla pevné miesto medzi dopravcami.Naša firma sa špecializuje hlavne na prepravy hlavne na sólo aútach od 1pal do 18 pal do 6ton , dalej sú to supravy až do 36euro paliet o nosnosti 24ton . Naša firma je špecializovana prevezne na Nemecko a pobaltské štáty okrem toho aj celu európu okrem Ruska.

Zostávajúcu dopravnú kapacitu ponúkame pre ostatné podnikateľské subjekty s cieľom zabezpečiť si pravidelných a dlhodobých prepravcov.

Ponúkam vám predovšetkým rýchlu, spoľahlivú a bezpečnú dopravu.

Vďaka profesionálnej koordinácii pracovnej činnosti je doprava nákladov skutočne veľmi rýchla. Rýchlosť je najostrejšou črtou našich služieb, preto preprava tovaru na trase Slovensko - Nemecko nezvykne presiahnuť 48 hodín.

Všetky vozidlá ťahače, návesy, nákladné a osobné autá, prívesy, každá prepravná súprava podlieha pravidelnej kontrole. Každý náš vodič je profesionál vo svojom odbore. Napriek tomu zamestnanci každý rok absolvujú odborné rekvalifikačné kurzy a testy. Pracovníkov motivujem k čo najlepším výsledkom. Ich hodnotenie nie je iba hra s číslami, treba brať do úvahy aj ľudský faktor. Spoľahlivosť, alebo lepšie povedané absolútna spoľahlivosť šoférov je pre mňa rovnako dôležitá ako pre Vás.

Dopravná situácia na cestách je nevyspytateľná a aj skvelý vodič vo vozidle s dokonalým technickým stavom sa môže stať obeťou dopravnej katastrofy. Bezpečnosť vášho nákladu je však u nás poistená do výšky 10 000 000 korún pre každé vozidlo do celej Európy.

Ďakujem Vám za Vašu dôveru. Bude mi cťou ak bude patriť aj vaša spoločnosť k našim klientom.

S úctou

Ing.Štefan Starek

Slovak English Finnish French German Polish Russian
Online dopyt dopravy
 1. Zadajte počet paliet :
  Invalid Input
 2. Približná hmotnosť :
  Invalid Input
 3. Odkiaľ :
  Invalid Input
 4. Kam :
  Invalid Input
 5. Termín :
  Invalid Input
 6. Váš email :(*)
  Zadajte správny email ! Povinná položka !
 7. Vaše kontaktné údaje :
  Invalid Input
  napr. meno, firma, telefón,...
 8. Poznámka :
  Invalid Input
  poznámka k dopytu... individuálne požiadavky ...
 9. Anti SPAM kód :
  Anti SPAM kód :   ObnovZle odpísaný kód !

Cena

Myslíte si že máte najlepšiu ponuku?

Možno sa mýlite. Dajte si vypracovať cenovú ponuku u nás!

Spokojnosť

GPS satelitné sledovanie. Všetky vozidlá sú vybavené mobilnými telefónmi s roamingom V každom okamihu sme teda schopní zistiť, kde sa sledované vozidlo nachádza.

Autodoprava

hlavne medzinárodná, export – import pre štáty Európskej únie. Špeciálne Nemecko, Rakúsko, Švajčiarsko, Litva, Lotyšsko, Estónsko, Poľsko,Francúzsko....

Kontakt

Starektransport s.r.o.
Námestie M.R. Štefánika 510,
028 01 Trstená, Slovensko
tel : +421 903 192 170
mail : Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.